Responsive image

Microsoft

Corpupp Bilgi Teknolojileri olarak Microsoft ile geliştirdiğimiz güçlü ve stratejik iş ortaklığı ile sizlere iş akışlarında kolaylık, verimlilik ve üretkenlik sağlıyoruz. Microsoft’un sunmuş olduğu bulut teknolojileri, sistem yönetimi, envanter yönetimi ve siber güvenlik çözümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Bünyemizde görev alanproje yöneticilerimiz ve uzman teknik mühendislerimiz, Microsoft ürün ailesi ile beraber iş ihtiyaçlarınızı belirleme ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm üretme noktalarında projeler yürütüyor, danışmanlıklar sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen Microsoft sayfamızı ziyaret edin.Responsive image

Kaspersky Lab

Corpupp Bilgi Teknolojileri, Kaspersky Lab ile geliştirdiği güçlü ve stratejik iş ortaklığı ile müşterilerine uçtan uca tam kapsamlı güvenlik sağlıyor.

Kaspersky Lab’ın BT güvenliği ve BT yönetimi için faydalarını keşfetmek için lütfen bizlerle iletişim kurun.

Daha fazla bilgi için lütfen Kaspersky Lab sayfamızı ziyaret edin.Responsive image

PerPuan

PerPuan ile Ziyaretçi Takip Sistemleri, Yemekhane Takip Sistemleri ve Vardiya Kontrol Yazılımı ile birlikte şirket çalışanlarınızın giriş, çıkış ve mola sürelerinde kapı, turnike ve geçiş noktaları üzerinden yapmış oldukları hareketleri izleyerek günlük, haftalık ve aylık raporlar halinde izleyebilir ve hesaplamalar gerçekleştirebilirsiniz.

14 yıllık tecrübe ile harmanlanan ve yazılım mühendislerimiz tarafından her geçen gün geliştirilen Türkiye’nin yerli Personel Devam Kontrol Sistemleri yazılımı PerPuan’ı deneyimlemek için lütfen bizlerle iletişim kurun.

Daha fazla bilgi için lütfen PerPuan sayfamızı ziyaret edin.