PerPuan – Personel Devam Kontrol Sistemleri

14 Yıldır aktif olarak kullanılan ve müşteri deneyimleriyle her geçen gün geliştirilen Türkiye'nin yerli personel devam kontrol sistemleri yazılımı PerPuan ile son kullanıcılarda mevcut ERP programlarıyla
(SAP, Axapta, Logo, Tiger vb.) entegrasyonunu sağlıyor, gün içerisinde manuel yaptığınız bir çok işlemi otomatik hale getirip iş yükünüzü hafifletiyoruz.

• Access Kontrol Yazılımı

PerPuan’ın geliştirilmiş yazılımı sayesinde sisteme tanımlanmış kişilerin geçiş yaptıkları kapı veya kontrol noktalarındaki geçiş hareketlerini kontrol altında tutarak istenildiği taktirde belirlenen saatler aralığında erişim sağlayabileceği noktaları kısıtlar ve bu hareketleri rapor halinde sunar.

• Personel Takip Yazılımı

Şirket çalışanlarınızın giriş, çıkış ve mola sürelerinde kapı, turnike ve geçiş noktaları üzerinden yapmış oldukları hareketleri PerPuan ile izleyerek günlük, haftalık ve aylık raporlar halinde takip sağlanabilir. Gerçekleştirilen bu sistem aynı zamanda Personel Score Cart hesaplamasında kullanılarak çalışma verimliliğini arttırarak personel performansına katma değer sağlar.

• Ziyaretçi Takip Yazılımı

İşletmenizi ziyaret eden kişilerin görüntüleri, ziyaret süreleri, ziyaret edilen departmanlar ve ziyaret sıklığı gibi bilgileri düzenli olarak kaydederek bu verileri raporlayabilir ve aynı zamanda ilgili kişilere e-posta yoluyla periyodik olarak gönderebilmektedir.

• Vardiya(Shift) Takip Yazılımı

PerPuan’ın geliştirilmiş özellikleriyle birlikte personellerin işe başlama, bitirme ve izin takipleri sağlanabilmektedir.

• Yemekhane Takip Yazılımı

Yemekhane girişlerini kontrol altına alarak kişilere günlük yemek hakkı tanımlayabilmektedir. Sistem, kişilerin gün içerisinde kaç kez yemek yediğini kayıt altına alabilmektedir. Ayrıca sistemin online bir şekilde çalışarak, kişilerin belirlenen saatlerde belirlenen haklar kadar yemek yiyebilmesi sağlanabilir.

• RFID Sistem İle Bölgesel Takip Yazılımı

Belirli bir alanda (Koşu parkuru, Üretim tesisi, Yönetim ofisi ve katları gibi) konumlandırılan RFID alıcılar ile takip edilmek istenen nesne ya da kişilerin takibi yapılarak raporlanması ve hareket loglarının tutulması sağlanabilir. Ayrıca sistemin online bir şekilde çalışarak anlık bilgi edinilmesi noktasında dashboard ekranları oluşturulabilir.

Başarı Hikayelerimiz, Sektör odaklı projelerimiz ve PerPuan yazılımımızla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, Lütfen bizimle iletişim kurun.