Responsive image
Corpupp Bilgi Teknolojileri, Kaspersky Lab ile geliştirdiği güçlü ve stratejik iş ortaklığı ile Platinum Partner seviyesinde hizmet vermektedir. Kaspersky Lab ürün ailesi ile işletmeleri uçtan uca koruma altına alırken, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürün belirleme ve konumlandırma alanında destek sağlamaktadır.

Corpupp Kaspersky Profesyonel Hizmetler ekibi ile Kaspersky Demo Center ve troubleshooting, güncellemeler, yükseltmeler ve global saldırıları yayımladığı blog çalışmasıyla da son kullanıcılara erişebilecekleri ortam sunmaktadır.

Fark Yaratan Güvenlik

Kaspersky Lab, 20 yılı aşkın tecrübesi ile tüm faaliyetlerini ve yöntemlerini etkileyen dünya lideri güvenlik istihbaratı oluşturarak piyasadaki en güçlü kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma platformunu sunar.

Küresel Araştırma ve Analiz Ekibi (GReAT), dünyanın en tehlikeli kötü amaçlı yazılım tehditlerini ve hedefe yönelik saldırıları herkesten önce ortaya çıkaran elit BT güvenlik uzmanlarından oluşan bir gruptur.

Kaspersky Lab'ın tüm temel teknolojilerini şirket bünyesinde geliştirmesi ve mükemmel hale getirmesi, ürünlerinin doğal olarak daha dengeli ve daha etkili olmasını sağlar.

Kaspersky Lab her yıl tüm diğer tedarikçilere göre çok daha fazla bağımsız teste katılır ve bu testlerden rakip tedarikçilere göre çok daha başarılı sonuçlar alır.

Bağımsız test kuruluşları tarafındanyapılan incelemelerde 2017 yılına ait verilere göre Kaspersky Lab, gelişmiş tehditlere karşı hatalı tespit oranlarını minimuma indirgeyerek zirvede yer almayı başardı
Signage

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Kaspersky Endpoint Security Cloud, işletmelerin kendilerine özgü ihtiyaçlarını karşılayarak tüm Windows uç nokta ve dosya sunucuları ile Android ve iOS mobil cihazlarının korunmasına yardımcı olur...

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Digital

Kaspersky Endpoint Security for Business – Select

Kaspersky Security Center ile on adet ya da binlerce uç nokta yönetmenizden bağımsız olarak kapsamlı güvenlik teknolojilerini tek bir konsoldan yüklemeyi, yapılandırmayı ve yönetmeyi kolay hale getirecek şekilde tasarlanmıştır.Ağınıza erişen ve işlem gerçekleştiren cihazları ve uygulamaları kontrol edin.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Displays

Kaspersky Endpoint Security for Business – Advanced

Kaspersky Endpoint Security Select , paketinin içerdiği tüm özellikler ile birlikte IT yöneticilerinin iş yükünü azaltan Sistem Yönetimi özellikleri sunar.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Digital

Kaspersky Total Security for Business

Kaspersky Endpoint Security Advanced , paketinin içerdiği tüm özellikler ile birlikte işletmelere uçtan uca koruma sunarak tam kapsamlı koruma altına alır.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Digital

Kaspersky Security for Microsoft Office 365

YENİ NESİL E-POSTA KORUMASI Spam ve kötü amaçlı e-postaları sorun haline gelmeden, üretkenliği yavaşlatmadan veya işle ilgili e-posta trafiğini silmeden algılayıp engeller.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Digital

Kaspersky Mail Security

Kaspersky Lab ; Mail Server Security ile Windows veya Linux tabanlı mail sunucularınızı koruma altında tutarken, Secure Mail Gateway çözümü ile bir posta geçidi olarak posta kutularınızı korur.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Digital

Kaspersky Anti Targeted Attack

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform kuruluşları gelişmiş tehditlere, hedef odaklı sıfır gün ataklarına karşı,GReAT ekibi tarafından geliştirilen gelişmiş koruma teknolojileri ile güvenliğini sağlar.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Digital

Kaspersky Virtualization Security

Kaspersky Virtualization Security , KasperskyLab’ın ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru, erişim anında ve isteğe bağlı olmak üzere her bir sanal makine (VM) ve VMware vSphere , Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer ile KVM gibi en popüler sanallaştırma platformlarında otomatik, gerçek zamanlı koruma sağlar.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Digital

Kaspersky Embedded Systems Security

Kaspersky Embedded Systems Security, Windows Embedded işletim sistemlerini kullanan hizmet cihazları için tasarlanmıştır. Bu mimarilere özgü saldırı alanlarını eş zamanlı bir şekilde kontrol edip koruma sağlarken, ilgili donanımı algılar ve uyum sağlar, esnek bir modüler yapıya sahiptir ve verimlilik gerekliliklerine uyar.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn
Digital

Kaspersky Small Office Security

Kaspersky Small Office Security, küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. En fazla 25 bilgisayar, birkaç sunucu ve mobil cihaz yönetimi için kullanılabilir. Kullanıma hazırdır ve bulut tabanlı, kullanımı kolay konsol ile yönetilir.

(Ve daha fazlası)
İnceleyİn