Microsoft Danışmanlık Hizmetleri

Displays
Corpupp Profesyonel Hizmetler Birimi olarak;

Microsoft System Center ürün ailesi,

Microsoft 365,

Office 365,

Skype for Business,

Active Directory,

Exchange Server

konularında ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurulum, yapılandırma, yaygınlaştırma, destek ve danışmanlık çözümleri sunuyoruz.

Daha Fazlası..

Corpupp Bilgi Teknolojileri olarak sunmuş olduğumuz tüm bu çözümler ile birlikte son kullanıcı deneyimini artırmak ve doğru çözümleri sizler ile buluşturmak için Microsoft Türkiye Teknoloji Deneyim Merkezinde sizleri misafir ediyoruz. Burada yaptığımız çalışmalar doğrultusunda dilerseniz ekip arkadaşlarınız ile birlikte interaktif bir şekilde Microsoft çözümlerini deneyimlemenizi sağlıyoruz.
Cyberaud

Siber Güvenlik Gerekliliği Her Geçen Gün Büyüyor

Her an gelişmekte olan siber tehditlere karşı, işletmelerin güvenlik açıklarını tespit ve takip etmesi olası saldırılardan korunmada en önemli adımdır. Ek olarak saldırı ve savunma teknikleri sürekli şekil değiştirmektedir. Gerçekleşecek bir saldırı ile yaşanan olası veri kaybı veya sızıntısı,maddi zararlarının yanı sıra kritik iş akışlarının sekteye uğraması, gizli bilgilerin açığa çıkması ve işletmelerin itibar zedelenmelerine yol açabilir.Tüm bu nedenler siber güvenlik önlemlerini işletmeler için zorunlu kılmaktadır.

Cyberaud ile Siber Güvenlik Seviyenizin Farkına Varın

Cyberaud, Corpupp Bilgi Teknolojileri Siber Güvenlik Danışmanları tarafından gerçekleştirilen güvenlik açıkları tarama işlemi sonuçlarını içeren bir rapordur. Bu çoklu güvenlik taramasının amacı, sistemdeki güvenlik açıklarını keşfetmek ve keşfedilen güvenlik açıklarını önem düzeyine göre raporlamaktır. Oluşturulan bu rapor ile birlikte, tespit edilen güvenlik açıkları Corpupp BT Siber Güvenlik Danışmanları tarafından yorumlanarak bu güvenlik açıklarına somut çözüm önerileri sunulmaktadır.
Displays
Corpupp – Kaspersky Lab Profesyonel Hizmetler

Displays
Corpupp Bilgi Teknolojileri, Kaspersky Lab ile geliştirdiği güçlü ve stratejik iş ortaklığı ilesizlere sadece bir ortağı olmaktan çok daha öte bir çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürün belirleme, konumlandırma alanında destek sağlamaktadır.

Corpupp Kaspersky Lab Profesyonel Hizmetler anlaşması ile, konumlandırılan ürünlerin yönetimi, kontrolü ve danışmanlığı bünyesinde görev alan Kaspersky Lab odaklı teknik mühendislerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Corpupp -Kaspersky Lab Profesyonel Hizmetler ekibi ile Kaspersky Demo Center ve troubleshooting, güncellemeler, yükseltmeler ve global saldırıları yayımladığı blog çalışmasıyla da son kullanıcılara erişebilecekleri ortam sunmaktadır.